23 Ağustos 2019 Cuma
Bellona
Tüketici Köşesi

Tüketici Köşesi

volkaneralp@gmail.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Köfteci Yusuf'tan 493 adet şikayet var

Tüketici Köşesi

13 Şubat 2019 tarihli yazısı

Değerli okurlarım; içlerinde Kocaeli'nin de olduğu onlarca şehirde şubeleri bulunan Köfteci Yusuf isimli işletmeyi bilmeyeniniz yoktur.
 
Hemen her kesimden insana hitap eden uygun fiyat politikasıyla kendi deyimleriyle tüm şubelerinde haftada 1 milyon müşteriye hizmet veren Köfteci Yusuf ile ilgili www.sikayetvar.com isimli web sitesinde şimdilik 493 adet şikayet var. 
 
Bahsi geçen şikayetlerin tamamı doğrumudur bilinmez ama haftada 1 milyon müşteri ağırlayan bir firmadan 493 adet şikayet olması akıllara soru işaretlerini de getirmiyor değil.
 
Bu şikayetlerin içerisinde öylesine şikayetler var ki akıllara ziyan...
 
Kimbilir? Belkide bu şikayetlerin birçoğu rakip firmalar tarafından falan yazılmış şikayetler, bu da bir ihtimal elbette...
 
Yazdığım gibi biz haberimizi yaparken yararlandığımız kaynak www.sikayetvar.com isimli web sitesi...
 
Köfteci Yusuf ile ilgili şikayetlerin neler olduğunu merak ediyorsanız da https://www.sikayetvar.com/kofteci-yusuf linkine tıklayıp bakmanızı ve kararınızı buna göre vermenizi tavsiye ederim.
 
Elbette ki haftada 1 milyon, ayda 4 milyon müşteri ağırlayan bir firmadan 493 adet şikayet olması gayet normal bir durum, herkesi mutlu edemezsiniz ama en azından insanları daha mutlu etmek için bir şeyler yapabilirsiniz.
 
Öyle temenni ediyorum ki şahsen de defalarca gittiğim Köfteci Yusuf en kısa sürede kendisini daha iyi bir duruma getirir ve o 493 şikayetin hiçbirisi yaşanmaz...
 
KALIN SAĞLICAKLA...
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem