23 Ağustos 2019 Cuma
Bellona
Semrel AŞÇI

Semrel AŞÇI

semrelasci@gmail.com

Çıktı Al

Tüm Yazılarını Listele

Bizim Yaka kişilere bağlı bir kurum değildir

Semrel AŞÇI

15 Aralık 2018 tarihli yazısı

Gazetemizde bir süredir görev yapan Çetin Gürol ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bugüne kadar bu kurumdan onlarca insan ayrıldı lakin kimse kendi emelleri için kurumu küçük düşürecek davranış içerisine girmedi.

Son dönemde yaptıkları ile kendisi, hem kurumumuzu hem de kurumu bugünlere getiren Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Kurucu Başkanımız Hayrullah Demiray’ı derinden yaralamış ve üzmüştür. Yine de insani boyuta her şeyden daha çok önem veren Hayrullah Demiray ve Bizim Yaka Ailesi olarak her konuda gayret göstermemize ve ayrılma sürecinde de kendisi ile konuşarak karşılıklı aldığımız karar doğrultusunda zaman tanımamıza rağmen, sırf kendi hırsları uğruna bu kurumu töhmet altında bırakacak hareketlerinden dolayı yollarımız ayrılmıştır, bu konuda bizlere yolu açık olsun demek düşer…

Elbette insanlar hata yapabilir ama bunlar süreklilik arz ederse hata değildir. Hele bir insan dostluk yapmışken ona zor zamanında sırtını dönüp desteğini bırakıp köstek olmak hangi kitaba sığar takdir sizlerin. Aslında bu konuda söyleyecek çok sözümüz var ama her şey yerli yerinde kalsın diyoruz.

Suskunluğumuz hayamız ve edebimizdendir. Kurumların kalıcı, insanların geçici olduğunu unutmamak lazım diyor ve takdiri sizlere bırakıyoruz…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem