23 Mayıs 2017 Salı
Hüseyin Demiray
İmtiyaz Sahibi
CEYLİN MEDYA AJANS YAPIM YAYINCILIK İNŞAAT
TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Genel Yayın Yönetmeni
Hayrullah DEMİRAY
Genel Koordinatör
Çetin Gürol
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Ozan ÖZGENÇ
Yayın Koordinatörü
Mevlüt SOYSAL
Reklam Müdürü
Murat Aydın


Bizim Yaka Gazetesi, Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının sorumluluğu köşe yazarlarının kendilerine aittir.Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2016 bizimyaka.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Ceylin Medya’ya aittir. bizimyaka.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bizimyaka.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.bizimyaka.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bizimyaka.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ramada romatem Sanberk_yan Çakır Ayakkabı İBRAHİMOĞLU 2017 konak_dr ACARLAR TURİZM YENİ
Ekcan Başiskele Sigorta UstGrup cemtur son reklam kesmar Beykar Hazal parke