20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Vali Aksoy vatandaşlarla bayramlaştı

Vali Aksoy vatandaşlarla bayramlaştı
Güncel Yazdır

Vali Hüseyin Aksoy, Fevziye Camiinde Kurban Bayramı namazının ardından vatandaşlarla bayramlaştı

Hüseyin Aksoy, Fevziye Camiinde Kurban Bayramı namazının ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Bugün Kocaeli’de huzur ve güven içerisinde bir bayram sabahını karşıladık. Başta Kocaeli halkı olmak üzere tüm Müslüman dünyasının Kurban Bayramını yürekten kutluyorum.  Bayramın huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum. Özellikle bayramlarda sevincimizi silahla göstermemeliyiz. Bu konuda tüm halkımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Bayram süresince seyahatlerimiz oluyor ve lütfen bu seyahatlerimizde trafik kurallarına uymayı tüm vatandaşlarımızdan beklediğimi ifade etmek istiyorum. Herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum." ifadelerini kullandı. Herkese  sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diledi.  Hüseyin Aksoy  konuşmalarının ardından Fevziye camiinde vatandaşlarla bayramlaştı ve onlarla sohbet etti.

 

05

 

06

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem