23 Ağustos 2019 Cuma
Bellona

İlyas Şeker’den o habere jet cevap

İlyas Şeker’den o habere jet cevap
Siyaset Yazdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, bir yerel gazetede hakkında çıkan haberlere ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, yerel basında hakkında çıkan habere cevap verdi. Söz konusu haberde Milletvekili İlyas Şeker hakkında, “Cumhurbaşkanı da istişare yapıyorum diyor ama istişareye uyduğu mu var. Bizim istişareler de onun gibi olmasın. Cumhurbaşkanı ile görüşüyoruz ama hep kendi dediği oluyor” dediği iddia edilmişti.

 

“İFTİRA VE FİTNE GİRİŞİMLERİ”
Yapılan habere ilişkin açıklama yapan Milletvekili Şeker, “Kocaeli’de herkesin malumu ‘Bay Müfteri’ şahsımı da karıştırarak iftira ve fitne girişimlerine devam ediyor. Bilsin ki ona yol yok. Fitne girişimleri ayağına dolanacak, müfterilik mahkemelerde alnına yapışacaktır” diyerek hakkındaki iddiaları yalanladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem