20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor

Başkan Aygün Projelerini Paylaşıyor
Siyaset Yazdır

AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, hizmete sunacağı projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçede hizmete sunacağı projelerle ilgili meclis üyeleri ile bir araya gelerek bilgilendirmede bulunuyor. Başkan Aygün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca ve her iki partinin meclis üyelerine sunum yapıldı. Başkan Aygün’ün konuşmaları ile başlayan ardından Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Şirin, Kemal Bayraktar, Adnan Pala ve Ayşe Mamat’ın sunumlarıyla devam eden programda ilçede hizmete girecek olan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

GÖNÜL VE HİZMET BELEDİYECİLİĞİ

Toplantıda ilk olarak bir konuşma yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptıkları her projenin Derince halkının menfaatine olduğunu belirterek “İlçemize hizmet eden meclis üyelerimizle, STK’larımızla, toplumumuzun tüm dinamikleri ile birlikte hareket ediyor Derince’mizi ortak akılla yönetiyoruz. Seçim sürecinde vaat ettiğimiz 41 projemizi hayata geçirirken tek gayemiz halkımızın mutluluğu. Gönül belediyeciliği anlayışımızı hizmet belediyeciliği ile pekiştirerek, çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

GENÇLİK MERKEZLERİ VE SOSYAL PROJELER

Çocuklara ve gençlere yönelik projelerinin öncelikleri olduğunu belirten Başkan Aygün, “Tüm mahallelere yapmayı hedeflediğimiz Gençlik Merkezleri ile ilgili Ankara’da temaslarda bulunmuştuk. Bu görüşmelerimiz sonrasında ilk etapta Dumlupınar ve Fatih mahallelerimizde Gençlik Merkezleri projelerimizi inşa etmeye başlıyoruz” dedi. Gönül belediyeciliği ekseninde projeleri hizmete sunduklarını belirten Başkan Aygün, “Çözüm Masası, Alo Vefa Hattı, Derince Kariyer ve İstihdam Merkezi, Millet Kıraathanesi ve Sevgi Mağazası ile vatandaşlarımızın tümüne hitap eden sosyal projelerimizi yaşama geçirdik” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem