20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Yuvacıkspor'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Yuvacıkspor'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor
Spor Yazdır

Genel Kaptan Orhan Kurtoğlu ve Teknik Sorumlu Antrenör Fatih Kurtoğlu öncülüğünde Yuvakcıkspor'da yeni sezon hazırlık çalışmaları sürerken tempo her geçen gün artıyor

Yuvacık spor a takımı geçen yıl ki şampiyon kadrosunu büyük ölçüde korurken alt yapıda ki gençlerin kadroya dahil olması, belli noktalara takviyeler ile yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

 

"BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRMEK İSTİYORUZ"

Başlayacak olan yeni sezon hakkında konuşan teknik sorumlu Fatih Kurtoğlu, "Süper Ligde Centilmence mücadele ederek Yuvacık halkımız ile bütünleşerek taraftarımızın desteği ile başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz" dedi. Takımın yeni sezon için gayretli ve azimli olduğunu, bu doğrultuda Kulüp Başkanı Abdülkadir Karaosmanoğlu ve yönetim kurulunun her zaman yanında olduklarını ve bir aile kültürü ile çalıştıklarını belirtti.

 

"CENTİLMENCE MÜCADELE EDECEĞİZ"

Teknik sorumlu kurtoğlu'ndan sonra sezon hazırlıkları hakkında konuşan Kulüp Başkanı Abdülkadir Karaosmanoğlu, "Yönetim kurulumuz üyeleri ve teknik heyetimiz ile tüm branşlarda bu sezon yeni stadımızda taraftarımız ile kucaklaşarak süper ligde başarılı olmak için centilmence mücadele edeceğiz. Bu doğrultu da çalışmalarını sürdürüyorlar" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem