20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Milli eğitimden Aksoy’a brifing

Milli eğitimden Aksoy’a brifing
Eğitim Yazdır

Haber

2018-2019 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı Vali Hüseyin Aksoy başkanlığında yapıldı. Toplantıya il ve ilçe milli eğitim müdürleri, müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin yanı sıra TBMM Milli Eğitim Komisyon Üyesi Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da katıldı

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantı öncesi konuşan Vali Aksoy, “Milli eğitimdeki son durumu gözden geçirmek üzere bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Milli Eğitimde başladığımız çalışmalar, yürütülen projeler ve bu projelerde hangi aşamalardayız bunları gözden geçirmek, eksikliklerimiz varsa yeni eğitim öğretim yılında bunları tamamlamak adına yapılacak çalışmaları konuşmak üzere bir aradayız” dedi.

 

 

 

vali-müdür-vekil

 

 

Vali Aksoy’un konuşmasının ardından söz alan Milli Eğitim İl Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Kocaeli’de eğitimde son durum ve gerçekleşen yatırımlar ile devam eden projeler hakkında bir yılın değerlendirmesini yaptı. Vali Aksoy’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür eden Çelik, “LGS ve YKS’de alınan sonuçlar Kocaeli’de eğitim kalitesinin arttığını, başarı çıtasının yukarılara çıktığını göstermektedir” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem