20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Bakan Yardımcısı Kacır ilimize geliyor

Bakan Yardımcısı Kacır ilimize geliyor
Teknoloji Yazdır

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve Bilişim Vadisi Yönetici Şirketi iş birliğinde yarın Bilişim Vadisi'nde düzenlenecek olan “Doğu Marmara Bilişim Sektörü ve Bilişim Vadisi Strateji Geliştirme Çalıştayı”na Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır geliyor

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve Bilişim Vadisi Yönetici Şirketi iş birliğinde “Doğu Marmara Bilişim Sektörü ve Bilişim Vadisi Strateji Geliştirme Çalıştayı” düzenleniyor. Çalıştay; yarın saat 09.30’daBilişim Vadisi’nde Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih Kacır, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy, Bilişim Vadisi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan ve kamu ve özel sektör temsilcileri ile ilgili sivil toplum kuruluşlarının katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem