18 Temmuz 2019 Perşembe

Yağışlı hava geri dönüyor!

Yağışlı hava geri dönüyor!
Güncel Yazdır

Son günlerde sıcak hava ve nemin etkili olduğu Kocaeli’de güneş yerini yağışlı havaya bırakacak. Cuma günü gelecek olan yağışlı havanın hafta sonu kenti etkisi altına alacağı bekleniyor.

Sıcak havanın etkisi altına aldığı Kocaeli’de güneşli hava yerini yağışlı havaya bırakacak. Bugün 35 dereceye kadar çıkan hava sıcaklığnın Cuma günü yağışla birlikte 20 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

 

SICAK HAVALARDA DİKKAT EDİN!

Temmuz ayının yaklaşmasıyla mevsim normallerinin üzerinde seyreden  hava sıcaklığı birçok tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Sıcak havayla birlikte güneş ışınlarının dik geldiği 10-16 saatleri arasında başta kronik rahatsızlıkları olanlar, çocuklar ve yaşlılar olmak üzere vatandaşlarımızın güneş ışığına direkt maruz kalmamaları, sıcaktan korunmak için önlem almaları önem arz etmektedir.

 

Kocaeli’de 5 günlük hava durumu şu şekilde;

 

Adsız

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem