20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Enes Subaşı sergisi sanat galerisi’nde

Enes Subaşı sergisi sanat galerisi’nde
Kültür-Sanat Yazdır

Gölcüklü Genç Ressam Enes Subaşı Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde açtığı resim sergisi ile büyük beğeni topladı. Serginin açılışını Gölcük Belediye Başkanı İbrahim Tektaş ve Hasan Turan birlikte yaparken, sergiyi 26 Haziran’a kadar gezebilirsiniz.

Gölcüklü Genç Ressam Enes Subaşı Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde açtığı resim sergisi ile yine büyüledi. Daha önce 5 aylık çalışmayla, yağlı boya ve kelebek kanatları resim sergisi açan ve çok beğenilen Subaşı bu sefer her birinde ayrı bir hayat hikayesi anlattığı özgün resimlerini Gölcük’ün beğenisine sundu.

 

TEKTAŞ GENÇ RESSAMI TEBRİK ETTİ

Enes Subaşı Resim Sergisi’nin açılışını ise Gölcük Belediye Başkanı İbrahim Tektaş ve Hasan Turan birlikte yaparken, sergiyi gezdiler ve başarılarının devamını dilediler. Başkan Yardımcısı Tektaş yaptığı açıklamada, “Yoğun emek harcanarak yapılan çalışmalardan ötürü Sanatçımızı tebrik ediyorum. Sanatçılarımızın, özellikle bu tür farklı çalışmalar yapan kardeşlerimizin her zaman yanındayız, onlara her zaman destek olmaya edeceğiz. Bu anlamda Enes Subaşı kardeşime çalışmalarında başarılar diliyor ve yolunun açık olmasını temenni ediyorum” dedi. Subaşı’nın sergisini 26 Haziran tarihine kadar gezebilirsiniz.

IMG_5822 IMG_5807

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem