18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

15 Temmuz Derneği’nden nezaket ziyareti

15 Temmuz Derneği’nden nezaket ziyareti
Güncel Yazdır

Haber

Yeni kurulan ve yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek olan Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Gazileri, Terör Mağdurları ve Şehitleri Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu

Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Gazileri, Terör Mağdurları ve Şehitleri Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyarette bulunarak yakın zamanda gazetemize ortak olan Yönetim Kurulu Başkanımız Ertekin Akbulak’a hayırlı olsun dedi.

 

TAM KADRO GELDİLER

Gazetemize ziyarette dernek başkanı Solmaz Dane’ye Başkanvekili Abdin Öztürk, Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz, Muhasıp Hamit Akbulut ve dernek yönetim kurulu üyeleri Ayşe Şiranün, Bilal Kaşukçi, Reis Daşdan, Murat Ağçay ile Öztürk Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Enver Öztürk eşlik etti. Ziyarette bir süre Yönetim Kurulu Başkanımız Ertekin Akbulak ile sohbet eden dernek yöneticileri gazetemize el işlemesi Türk Bayrağı hediye ettiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem