18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Tatar: BİLNET Kocaeli örnek okulumuzdur

Tatar: BİLNET Kocaeli örnek okulumuzdur
Eğitim Yazdır

BİLNET Okulları CEO’su Faruk Tatar, Kocaeli Yerleşkesini ziyarette, “Eğitim-öğretim kalitesi, açık ara kayıtları ve kurumunu müthiş sahiplenen öğretmenleriyle ilk yılında zirveye yerleşen BİLNET Kocaeli örnek yerleşkemizdir” dedi

BİLNET Okulları CEO’su Faruk Tatar, cuma günü İzmit Tepeköy Mahallesinde bulunan 1400 öğrenci kapasiteli Kocaeli Yerleşkesine gelerek, başarılarından dolayı idareci ve öğretmenleri tebrik etti. İlk yılında hem deneme sınavlarındaki başarı, hem de spor, müzik ve görsel sanatlar gibi alanlardaki atılımları nedeniyle BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesinin açık ara önde ve örnek bir kampüs haline geldiğini belirten Tatar, şöyle dedi:


EĞİTİM-ÖĞRETİMDE BİLNET’İN FARKI
“Markayı marka yapan içindeki öğretmenleridir. Bizim en büyük farkımız, eğitim-öğretim camiasının içinden geliyor olmaktır. Ben öğretmenim, annem/babam öğretmendi. Burada Kocaeli Yerleşkemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ali Korkmaz da aynı şekilde, eğitim-öğretimi bilen, öğretmen kökenlidir.


“HİÇBİR KAMPÜSÜMÜZ YALNIZ DEĞİLDİR”
“Bizler BİLNET markasını kurarken tek bir hedefimiz vardı. Türkiye’de eğitim-öğretimde aktör değil, oyun kurucu olacaktı. Bu nedenle Türkiye’nin dört bir köşesine kampüsler açarken hiçbir kurucumuza al bu tabelayı, başının çaresine bak demedik. Her kampüs BİLNET Okullarının parçasıdır. Her kampüsün sorunu bizlerin sorunu, başarısı bizim başarımızdır. Biz her an okullarımızı nasıl daha da geliştiririz çabası içindeyiz. Yöneticilerimizle, idarecilerimizle sürekli toplantılar yapıyoruz. Önerileri dinliyor ve zaman kaybetmeden uygulamaya geçiyoruz. Bizim akil kurucularımız dediğimiz bir kurulumuz var. Kocaeli ilk yılında olmasına rağmen bu kurulun en önemli parçasıdır”.


BAŞARI PASTASI KESİLDİ
“BİLNET Kocaeli ilk yılında ulusal düzeyde deneme sınavlarındaki başarılarının yanında spor, müzik ve sanatsal alanlarda da ciddi atılımlar yaptı. Eğitim-öğretim kalitesi, açık ara kayıtları ve kurumunu müthiş sahiplenen öğretmen ile idarecileriyle örnek bir yerleşke oldu. Bugün haksız saldırılarla karşılaşması aslında yakaladığı başarının en somut göstergesidir. Kocaeli Yerleşkemizi bu anlamda tebrik ediyorum”. Tatar daha sonra, BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, idareciler ve bütün kampüs öğretmenleriyle birlikte başarı pastasını kesti ve öğretmenlerin coşkusuna ortak oldu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem