18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Bilgi Köprüsü ile İlk Adım Anaokulu arasında HAMİ PROJESİ

Bilgi Köprüsü ile İlk Adım Anaokulu arasında HAMİ PROJESİ
Eğitim Yazdır

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu Hami Projesi kapsamında bir önemli çalışmaya imza attı. İlk Adım Anaokulu’yla ortak bir faaliyet gerçekleştirdi.
 
İNGİLİZCE DERSİ
Bilgi Köprüsü İngilizce Öğretmeni Banu Ertosun, İlk Adım Anaokulunda İngilizce dersi verirken Hami Projesi’nin; özel okullarla devlet okulları arasındaki etkileşimi arttırmayı amaçladığı, öğrencilerin akademik başarı ve sosyal becerilerini geliştirdiği hatırlatıldı. Resmi ve özel okullardaki ortak faaliyetlerin veli-öğrenci ve öğretmen iletişimini güçlendirdiğine de dikkat çekildi.
 
11 NİSAN’DA SEMİNER VAR
Öte yandan Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, yine Hami Projesi kapsamında “Bilinçli Anne-Baba” konulu seminer düzenledi. Psikolog Tanem Bircan’ın sunum yapacağı seminerde aile ilişkileri konuşulacak. Ebeveynlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalara değinilecek. Ailede Çocuk Egemenliği, Mutlu Ebeveynler-Mutlu Çocuklar, Yeni Nesil Bakıcı: Teknoloji konuları da yine sunum içeriğinde. Seminer, 11 Nisan Perşembe günü saat 18.00’de Atılım Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olup tüm veliler davetli.
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem