18 Temmuz 2019 Perşembe

35 yeni istasyon açıldı

35 yeni istasyon açıldı
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 35 yeni istasyon bugün açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yeni KOBİS noktaları bugün Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Toplu Taşıma Daire Müdürü Salih Kumbar, Ulaşım Dairesi Başkanı Övünç Yılmaz, istasyonların işletme sahibi Yavuz Salih, KOBİS Şefi Mevlüt Ağra, KOBİS Amiri Cevat Yurtkulu ve Büyükşehir Belediyesi Spor Okulu antrenörleri katılımıyla SEKAPARK istasyonunda hizmete açıldı.

 

VATANDAŞ DAHA FAZLA KULLANMALI

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tören öncesi KOBİS Şefi Mevlüt Ağa ve Toplu Taşıma Daire Müdürü Salih Kumbar’dan istasyonlar ve bisiklet kullanımı hakkında bilgi aldı. Karaosmanoğlu aldığı bilgilerin ardından şube müdürlerine, “Vatandaşın bisikleti fazla kullandığını düşünmüyorum. Daha da yaygınlaşması lazım. Teşvik etmeye devam etmeliyiz. Kocaeli’nin bisiklet şehri olmasının büyük faydaları olacak. Hem gaz salınımı olmayacak hem keseye de faydalı. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Karaosmanoğlu konuşmasının ardından seyyar Kentkart Abone Merkezi’ni gezerek burası hakkında da bilgi aldı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem