18 Temmuz 2019 Perşembe

Cumhur İttifakı mitingde 130 bin bayrak dağıtacak

Cumhur İttifakı mitingde 130 bin bayrak dağıtacak
Siyaset Yazdır

Haber

Yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği miting öncesi basın açıklaması gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, miting hazırlıklarının tamamlandığını ve miting girişinde vatandaşlara 130 bin bayrak ile su dağıtılacağını açıkladı

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge dair ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. AK Parti İl binasında gerçekleştirilen basın açıklamasında konuşan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy konuşmasına 18 Mart Çanakkale Zaferi’ne ilişkin sözleriyle başladı.

 

CUMHURBAŞKANI 28’İNCİ KEZ KOCAELİ’DE OLACAK

Eryarsoy sözlerini, “Yarın Cumhurbaşkanımız 28’inci kez ilimizde olacak. Miting tarihi netleştikten sonra çalışmalarımıza başladık. Kocaeli tüm seçimlerde Cumhurbaşkanımız olan sevgisini gösterdi. Cumhurbaşkanımız Kocaeli’yi seviyor. Kocaeli’ye her zaman önem veren Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılacağız” ifadeleriyle sürdürdü.

 

130 BİN SU VE BAYRAK DAĞITILACAK

Eryarsoy basın toplantısındaki sözlerini, “Yarın miting alanında 130 bin adet su ve bayrak dağıtacağız. Cumhur İttifakı kadroları sahada olacak. Bugün Aydın başkanla birlikte 300’e yakın bir heyetle İzmit’te broşür dağıtarak broşürlerimizi dağıtacağız. Tüm Kocaeli halkını yarın mitinge davet ediyorum” ifadeleriyle sonlandırdı.

 

TÜM VATANDAŞLAR TEK TEK DAVET EDİLECEK

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ardından söz alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün ülkücü camia Cumhurbaşkanımızı dinlemek için miting alanında olacaktır. Bizler broşür ekibimizle vatandaşın içerisinde olarak davet broşürlerini dağıtacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem