18 Temmuz 2019 Perşembe

Aygün, Taşköprülüler’e projelerini anlattı

Aygün, Taşköprülüler’e projelerini anlattı
Siyaset Yazdır

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün, Derince Taşköprülüler Derneği’nde dernek üyeleriyle bir araya geldi. Aygün, sinevizyon eşliğinde projelerini aktardı

Çınarlı Mahallesi’nde bulunan Derince Taşköprülüler Derneği ziyaretine AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün’e; İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve meclis üyesi adayları da eşlik etti. Taşköprülüler Dernek Başkanı Erhan Çiftçi ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Aygün, üyelerle tek tek sohbet etti. Dernek Başkanı Erhan Çiftçi de ziyarette dolayı Zeki Aygün’e teşekkür etti.

 

SİZLERLE YÖN VERECEĞİZ

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün dernek merkezinde yaptığı konuşmada hayata geçireceği projeler hakkında sunum yaptı. “Önceliğimiz gönül belediyeciliği olacak” diyen Aygün, “Halkımız ile daha çok iç içe olacağız ve daha fazla dinleyeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri ile projelerimize yön vereceğiz” dedi. Aygün daha sonra projeler hakkında tek tek bilgiler aktardı.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem