18 Temmuz 2019 Perşembe

Ticaret Bakanı Pekcan Kocaeli’ye geliyor

Ticaret Bakanı Pekcan Kocaeli’ye geliyor
Güncel Yazdır

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bölgesel İstişare Toplantıları kapsamında Kocaeli’yi ziyaret edecek. Pekcan, Kocaeli’de iş insanları, esnaf ve sanayicilerle bir araya gelecek

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, gerek ticareti artırmak gerekse, iş insanlarının taleplerini yerinde dinlemek amacıyla gerçekleştirilen Bölgesel İstişare Toplantıları kapsamında 12 Mart 2019 Salı günü Kocaeli’yi ziyaret edecek. Kocaeli ziyareti kapsamında Pekcan, Derince’de kadın girişimcilerle bir araya gelecek. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) , Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) , Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Kocaeli Sanayi Odası, Ticaret Odası, iş dünyası ve STK temsilcilerinin de katılımıyla Bölgesel İstişare Toplantısı gerçekleştirilecek.

 

 

Pekcan, Kocaeli ziyaretinde, ticaret erbabı, sanayici, esnaf ve sanatkar temsilcileri ile buluşacak, ihracat ve ticareti geliştirmenin ve artırmanın yollarını konuşacak. Bakanlığın çalışmaları ve destekler hakkında bilgi verilen Bölgesel İstişare Toplantılarında, sektörlerin sorunları, talepleri de dinlenerek, çözüm önerileri değerlendiriliyor. Ticaret Bakanlığı bürokratları, Bakan Pekcan’ın ziyareti öncesinde Kocaeli’de işadamları ile bir araya geldi. Fabrika, esnaf ziyaretleri yapan bürokratlar, üretici, ihracatçı ve yatırımcılar ile görüşerek talepleri dinledi. Ticaret Bakanlığı, alanına girmeyen konularda ise talepleri ilgili bakanlıklara iletiyor. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'a ziyaretinde, milletvekilleri ve üst düzey bürokratlar da eşlik edecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem