18 Temmuz 2019 Perşembe

Ünlü: Projelerini açıklasınlar

Ünlü: Projelerini açıklasınlar
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında Millet İttifakını eleştirerek, “Zillet İttifakı’nın adaylar çamur at izi kalsın anlayışıyla siyaset yapacaklarına kendileri Kocaeli’nin geleceği için ne yapacaklarından bahsetsinler. Projelerini açıklasınlar. Bu kendileri adına daha çok dikkat çekecektir” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, “MHP olarak seçim çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Seçime 25 gün kaldı. MHP teşkilatları Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’nin ilçe seçim beyanname tanıtım toplantılarına katılım gösteriyor. Cumartesi günü “Davaya Adanmış Ömürler” programında arkadaşlarımıza Cumhur İttifakını anlatacağız” dedi.

 

MHP İNANDIĞINDA BAŞARIR

“12 ilçede kendi meclis üyesi adaylarımızla süreci götürüyoruz. MHP’nin belediye başkan adayı olmadığı halde halk tarafından teveccüh görmemiz Cumhur İttifakı’nın etkisini göstermektedir” diyen Ünlü, “Cuma günü seçim arabalarımız ve broşür ekibimiz sahaya inecek. İl binamızda Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın fotoğrafı var. Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adaylarının broşürünü dağıtacağız. Ben inandığımı yaparım. Cumhur İttifakına inandığımız için biz bu çalışmaları yapıyoruz. MHP inandı mı başarır” dedi. Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti’nin ilçe seçim beyanname tanıtım programlarına katıldıklarını vurgulayan Ünlü, “Bu toplantılarda büyük beğeni topluyoruz” dedi.

 

ÇAMUR ATACAKLARINA PROJELERİNİ AÇIKLASINLAR

Ünlü sözlerinin devamında, “Zillet İttifakı’nın bir başkan adayı Cumhur İttifakı’nın İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e İsrail Dostları grubunda derse bu doğru olmaz. Sibel Hanım zaten resmi evrakla böyle bir durumun olmadığını kanıtladı. Zillet İttifakı’nın adaylar çamur at izi kalsın anlayışıyla siyaset yapacaklarına kendileri Kocaeli’nin geleceği için ne yapacaklarından bahsetsinler. Projelerini açıklasınlar. Bu kendileri adına daha çok dikkat çekecektir” diye konuştu.

 

CUMHURBAŞKANI’NI HAVAALANINDA KARŞILAYACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı programlara dair açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü konuşmasında, “19 Mart’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Kocaeli Üniversitesi Onkoloji Merkezi kurulacak. Cumhurbaşkanımızı havaalanında karşılamaya gideceğim ve mitingine katılım sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

ZİLLET İTTİFAKI KAN KAYBEDİYOR

Ünlü basın açıklamasında sözlerini, “Kocaeli’de Zillet İttifakı’nın o kadar dönek işleri var ki insanın kafası karışıyor. Her yerde yapılanmaları farklı. Zillet İttifakı kişisel pazarlıkların olduğu bir ittifak. Her geçen gün kan kaybediyorlar. Önümüzdeki günlerde değişik siyasi partiden isimleri MHP’ye katılacağını göreceksiniz. Zillet İttifakı Kocaeli’de çökmüştür. Hayatlarında görmedikleri bir mağlubiyeti yaşayacaklar” ifadeleriyle sonlandırdı. MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca ve Gebze TÜRKAV Başkanı Ozan Özocak tarafından anı plaketi hediye edildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem