18 Temmuz 2019 Perşembe

Aygün: Derince büyüyecek ve kalkınacak

Aygün: Derince büyüyecek ve kalkınacak
Siyaset Yazdır

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün, Sivas Kangal Çevre Köyleri Derneği’ne konuk oldu. Derince için beş yıllık dönemde önemli projeleri hayata geçireceklerini belirten Aygün, “Derince hem büyüyecek hem de kalkınacak” dedi

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün, seçim ziyaretlerine Derince Sırrıpaşa Mahallesi’ne bulunan Sivas Kangal Köyü Derneği’ni ziyareti ile devam etti. AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyarete Dernek Başkanı Halife Karabulut ile birlikte üyeler de büyük ilgi gösterdi. Ziyarette konuşan Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, “Yaklaşık 50 gündür sahadayız. Halkımız bizden neler istediyse bunları bir proje şeklinde hazırladık ve 9 Mart’ta projelerimizi sunacağız” dedi.

 

GENÇLERE ÖNEM VERECEĞİZ

Vatandaşların özellikle üniversite isteğinde bulunduğunu belirten Aygün, “Bu konuda Rektörümüzle görüştük. Fakülteyi ilçemize kazandıracağız” dedi. Bağlantı yolları, köylü pazarı, yeni hizmet binaları, sporcu merkezleri gibi bir çok projeyi beyanname tanıtımında aktaracaklarını belirten Aygün, “Hepsi de merkezinde insanın olduğu projeler. Ulaşım ağını genişletme adına önemli projeler hazırladık. Bunlar sizlerin görüş ve önerileri ile şekillendi” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem