23 Mayıs 2019 Perşembe

Kocaman ve Katırcıoğlu, kadınlarla buluştu

Kocaman ve Katırcıoğlu, kadınlarla buluştu
Siyaset Yazdır

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile birlikte Kartepeli kadınlarla bir araya geldi

 AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın, ilçe yöneticileriyle birlikte Ataevler Mahallesi’nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Kadınlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Belediye Başkan adayı Kocaman, istek ve talepleri dinledi.  

 

BAŞARIYA ULAŞMA ŞANSI YOKTUR

31 Mart yerel seçimlerinin bir beka seçimi olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan adayı Kocaman “Ülkemizde meydana gelen son hadiseler, 31 Mart'ı şimdiden salt bir mahalli idareler seçimleri olmaktan çıkarmıştır. Bu seçimler, ülkemiz açısından bir beka meselesine, bir beka seçimine dönüşmüştür. Türkiye'nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.


KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK

AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu da AK Parti hükümeti ile birlikte kadınlara pozitif ayrımcılık getirildiğini belirterek, “Kadın erkek eşitliği, kadına şiddet, kadının korunması gibi konularda çok sayıda yasal değişikliği hükumetlerimiz dönemlerinde yapıldı. Kadınlarımız eğitimden sağlığa, yargıdan iş dünyasına, siyasetten ekonomiye, sanattan spora kadar hayatın her alanında başarıyla görev almıştır ve almaya da devam edecektir” dedi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem