18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Kandıralıların konukseverliği içimizi ısıttı

Kandıralıların konukseverliği içimizi ısıttı
Güncel Yazdır

620 AK Parti İzmit Belediyesi Başkan Adayı Sibel Gönül, Kandıralılar gecesine konuk oldu

AK Parti İzmit Belediyesi Başkan Adayı Sibel Gönül, Kandıralılar gecesine konuk oldu. Kandıralılar Derneği tarafından Otel Asya’da düzenlenen geceye Sibel Gönül’ün yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney de katılım gösterdi. Program kapsamında konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bu akşam özellikle sizin bu içtenliğiniz ve konukseverliğiniz gerçekten içimizi ısıttı” dedi.

 

ÖNEMLİ İNSANLARIN ŞEHRİ

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Kandıra bana göre önemli insanların şehridir. Kandıra’nın birçok şeyi vardır ama Kandıra deyince aklımıza başbakanları, bakanlar, valiler, sanatçılar, gururla anacağımız insanlar geliyor. Kandıra belki nüfusu 50 bin ama İzmit’te yaşayan Kandıralılar ile birlikte 150 bin nüfusa sahip bir ilçe. Dolayısıyla doğasıyla, güzellikleriyle içimizi ısıtan bir ilçemiz. Ama bu akşam özellikle sizin bu içtenliğiniz ve konukseverliğiniz gerçekten içimizi ısıttı” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem