17 Temmuz 2019 Çarşamba

Medya Evi törenle açıldı

Medya Evi törenle açıldı
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli yerel basını için hazırlanan medya evi, 16 Ocak Basın Onur Günü’nde yapılan törenle hizmete açıldı

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE), 16 Ocak Basın Onur Günü’nde çok sayıda gazetecinin ve protokolün katılımıyla medya evinin açılışını yaptı.

 

GAZETECİLERE ÖZEL BİR YER OLDU

Kocaeli’deki basın mensuplarının dinlenmesi ve haber üretmesi için Kent Meydanı’nın karşısında, Çelik Apartmanının birinci katı KOGACE tarafından kiralandı. Dizayn edilen medya evi protokol üyelerinin katılımıyla hizmete açıldı.

 

KENT PROTOKOLÜ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Medya evi açılışına Vali Hüseyin Aksoy, Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof.Dr. Emel Şerife Akça, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İzmit Belediye Başkan Adayı Azize Sibel Gönül, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, KOGACE Başkanı Mesut Çatak ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda gazeteci katıldı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem