17 Temmuz 2019 Çarşamba

Hürriyet'ten Amatör Spor Kulüplerine ziyaret

Hürriyet'ten Amatör Spor Kulüplerine ziyaret
Siyaset Yazdır

Haber

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetimine ziyarette bulunan CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, "Yetkileri var, para var, ama sorunlar çözülmüyor. 13-0 şımarıklığı, nasıl olsa oy veriyorlar gibi bir rahatlıkları var. Biz gelirsek elimizde sihirli değnek olmayacak" dedi

CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na (KASKF) ziyarette bulundu. Ziyarette Hürriyet'e İlçe Başkanı Hakan Çakar, ilçe yönetimi ve SKM yönetimi eşlik ederken kendilerini KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetimi ağırladı. Ziyaret sırasında Aydın, Hürriyet'e kalem hediye ederken "İnşallah belediye başkanlığınızda görevin ilk gününde bu kalemle imza atmak nasip olur" dileklerini iletti.

 

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Ziyarette konuşan Federasyon Başkanı Murat Aydın, "İlk ziyaret sizden geldi.  İlçe başkanı ve yönetici arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Siz kenti zaten tanıyorsunuz. Eksikler noktasında söyleyecekleriniz vardır. Göreve geldikten sonraki süreçte ve sonrasında her türlü desteğe hazırız. Spor camiamız büyük. Bugün Kocaeli'de 580 kulüp var. STK içinde en büyüğü biziz. İzmit'te de 121 spor kulübü var. Kent büyük bize ve gençlere değer veriyorsunuz. İnşallah size hayırlı olacaktır. İnşallah görevin ilk gününde bu kalemle imza atmak nasip olur" diye konuştu.

 

RABBİM BU GÖREVE GELMEYİ NASİP ETSİN

Devamında Aydın, "Tecrübeli bir insan. Vekilliği devam ediyor, onu da takip ediyoruz. Bu yapı içinde değerli kulüp yöneticisi arkadaşlarınız da var. Çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum. Rabbim bu göreve gelmeyi nasip etsin. İzmit halkı ve spor kulüplerine iyi çalışmalar yapılacağına inanıyorum. Daha önce fikirlerimi beyan etmişimdir, ama sizin çalışmalarınızı biliyoruz. Belediye başkanlığı noktasında sizlere başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

KİMSEYİ GERİ ÇEVİRMEDİM

Ardından İzmit Belediye Başkan Adayı ve Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise, "Bugünü bize ayırdığınız için teşekkür etmek istiyorum. Güzel projelere imza atmak bizim dileğimiz. Siyaset yapmadan çalışmak istiyorum, siyaset gelir geçer ama insanı bir yaklaşım daha önemli. Vekillik döneminde partizanlık yapmadan destek isteyen kim olursa olsun geri çevirmedim. Vekillik başkanlık biter, yine yüz yüze bakacağız. Elimden geldiği kadar bu kentin sorununu sorunum bildim. Körü körüne muhalefet etmedim. Kimseyi ayırmadım halkın arasında olacağım dedim. Benim vekilliğimin insanlara faydası olmalı. Herkese eşit ve adil hizmet için bu yolu tamamlamak istiyorum. Bu kentin eksiklikleri var yapılması gerekenler var. Gerçekten sorunu yaşayanların önerisi nedir bunlara önem vereceğiz" şeklinde konuştu.

 

13-0 ŞIMARIKLIKLARI VAR

Devamında yerel yöneticileri eleştiren Hürriyet, "Bu kentin 7 katrilyon borcu var. Yerelde ve genelde iktidar gücü var. 13 belediye ve 7 milletvekili verdi bu kent onlara. Bu kentin ciddi kaynakları var. Marka değer satabilecek o kadar çok imkan varken eğer bu ülkede Kocaeli değil, Eskişehir konuşuluyorsa bu kentte yaşayan vatandaş olarak sorgularım. Yanlışı kim yaparsa yapsın yanlış yanlıştır. 3 dönemdir sorunlarımızı çözümledim. Yetkileri var para var ama sorunlar çözülmüyor. 13-0 şımarıklığı nasıl olsa oy veriyorlar gibi bir rahatlıkları var. Gelirsek elimizde sihirli değnek olmayacak ama daha vizyonlu yarayıcı ve gerçekçi projelerin olması mümkün. Her şey para değil. Bunları birlikte üretebilir, çözebiliriz" sözlerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem