17 Temmuz 2019 Çarşamba

Zafer Mutlu’ya sporcu gençlerden yoğun ilgi

 Zafer Mutlu’ya sporcu gençlerden yoğun ilgi
Siyaset Yazdır

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan adayı Av. Zafer Mutlu, 1. Amatör kümede şampiyon olup süper amatör kümede mücadele edecek olan Kullarsporu antreman sırasında ziyaret ederek tebrik ve desteklerini iletti. Burada kulüp başkanı Fahri Altıntaş’la da görüşen Mutlu’ya gençlerin ilgisi yoğun oldu

Ziyareti esnasında spor tesisini de gezen Mutlu, burada kulüp başkanı Fahri Altıntaş tarafından bilgilendirildi. Tesiste gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlatan Altıntaş, “Biz Başiskele’de bir yıldızı da spor kenti adı altında alacağız.” dedi. Belediye Başkan adayı Mutlu, gençleri ve kulüp başkanı Fahri Altıntaş’ı başarılarından ötürü tebrik etti. Başiskele’nin takımlarından Kullarsporun bu başarısı ile gururlandığını ifade eden Mutlu, göreve getirildiği takdirde gençlere destek olacağının da altını çizdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem