17 Temmuz 2019 Çarşamba

İttifak kazanmak için var, kaybetmek için değil

İttifak kazanmak için var, kaybetmek için değil
Siyaset Yazdır

Haber

Aday tanıtım toplantısında konuşan CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu, "İttifakı korumak istiyoruz. İttifak kazanmak için var, kaybetmek için değil. Biz bunu genel merkeze de inandıracağız" dedi

CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu için dün Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi'nde aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı, ilçe kadın kolları, il yöneticileri ve partililer katılım sağlarken İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise şehir dışında olduğu için katılım sağlayamadı.

 

İTTİFAK OLMALI

Toplantıda konuşan Körfez İlçe Başkanı Cahit Dağdeviren, "Kötü bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci lehimize çevirmek bizim elimizde. İttifakı önemsiyoruz. İttifak olacaksa koşullar doğru belirlenmeli. Seçime en yakın ilçelerden birinin Körfez olduğunu göreceksiniz. İttifak olmalı diyoruz. Ama doğru yerde yapalım. Bizim kendimize güvenimiz var" şeklinde konuştu.

 

BÜYÜDÜĞÜM YERE BORCUMU ÖDEYECEĞİM 

Ardından CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu, "Elinizi taşın altına koymak için yola çıktık. Bu seçimleri çok önemsiyoruz. Ben bu sorumlulukla büyüdüğüm yerlere borcumu ödemeye geldim. Halkımız bize inanıyor. Örgütüm bütünüyle bana destek verdi ve inandı. Genel başkanım ve parti meclisim bana bu görevi verdi. İttifakı korumak istiyoruz. İttifak kazanmak için var, kaybetmek için değil. Biz bunu genel merkeze anlatacağız ve inandıracağız" dedi.

 

BİZ HAKLIYDIK DEMEK İSTEMİYORUZ

Devamında Uslu, "İttifak bu ülkeyi kurtarmak için yapılıyorsa ona göre davranılmalı. Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sadece oy arttırmak için ittifak yapılmaz. Partimiz ve ülkemiz hepimizin üzerinde. Bu süreçte ilçe başkanımız istifa etmek zorunda kalabiliriz demişti. Benim örgüt yöneticilerim örgütünü terk etmez. Bunu genel merkeze siz de anlatın. Biz kazanacağımıza inanıyoruz. Biz haklıydık demek istemiyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem