17 Temmuz 2019 Çarşamba

VM Medical Park’ta Radyasyon Onkolojisi açıldı

VM Medical Park’ta Radyasyon Onkolojisi açıldı
Sağlık Yazdır

Haber

Kanserle etkin mücadele için Radyasyon Onkolojisi bölümü yüksek hizmet kalitesiyle fark yaratan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde düzenlenen törenle hizmete açıldı

Medical Park’ın sağlıkta 25 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi hasta odaklı hizmet anlayışıyla 3 yıldır bölgede fark yaratmaya devam ediyor. Hastanede özel bir alana kurulan ve 10 personeli bulunan Radyasyon Onkoloji bölümü SGK ve özel sağlık sigortaları anlaşmaları 1 aydır Kocaeli halkına hizmet vermeye devam ediyor. Kasım ayı sonunda bölüm içinde küçük bir davet ile bölümün resmi açılışı yapıldı. Açılışa VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Mehmet Sinan Karabey, hastane hekimleri ve çalışanları katılım sağladı.

 

FARK YARATMAYA DEVAM EDECEK

VM Medikal Park Kocaeli Hastanesi’nde yaklaşık 2 senedir her perşembe yapılan Onkoloji Konseyi hekimlerinin tam kadro katıldığı açılışta konuşan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, “Bildiğiniz gibi hastanemizde medikal onkoloji bölümümüz vardı. Radyasyon Onkolojisi de uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir alandı. Hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. Gerek bölgemiz gerekse hastanemiz için değerli bir bölüm pek çok hastamız kolaylıkla ulaşabilecek ve rahatlıkla hizmet alabilecek. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey ve ekibi artık bizlerle. Kendilerinin bilgi ve tecrübesinin yanı sıra hastaya yaklaşımları da bölgede fark yaratmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

 

BÜYÜK BİR İHTİYACI KARŞILIYORUZ
Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, “Kanser hastalığı bilgi uzmanlık iyi bir planlama ve tecrübenin yanında anlayış ve şefkat gerektiren hassas bir hastalık. Hastalarımızın bekledikçe endişelerinin arttığı ve vakit kaybetmek istemediklerini
çok iyi biliyoruz. Bölümümüzde ilk muayeneye geldiğiniz günün ertesi günü hızlıca plan oluşturarak ışın tedavisine başlanmaktadır. Yaklaşık 1 aydır hizmet verdiğimiz bölümde ekip olarak büyük bir ihtiyacı karşılayacağımıza emindik. Açılışa gelen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Kurdele kesiminin ardından bölümü gezen ekip merak edilen soruları da yanıtladı.

UZM. DR. MEHMET SİNAN KARABEY KİMDİR?
Uzmanlık alanları: Baş, boyun, akciğer, meme, sarkoma, cilt, prostat, endometrium, lenfoma multipl myelom, melanom, serviks ve pelvis, yumuşak doku, santral sinir sistemi ve gastrointestinal sistem raydoterapisi.
Eğitim: KOÜ Tıp Fakültesi lisans, KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD Uzmanlık Eğitimi.
Deneyim: KOÜ Radyasyon Onkolojisi A.D. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı
Mehmet Akif İnan E.A.H. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı (zorunlu hizmet)
KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD uzmanlık eğitimi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem