17 Ağustos 2019 Cumartesi
Bellona

Semerkand'ın kermesi esnafı isyan ettirdi

Semerkand'ın kermesi esnafı isyan ettirdi
Güncel Yazdır

Haber

Semerkand Vakfı İl Temsilciliği tarafından Başiskele Meryem Hatun İkbal Kız Kuran Kursu öğrencileri için Cengiz Topel Caddesi'nde açılan kermes, bölge esnafını isyan ettirdi

Geçtiğimiz günlerde İzmit Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan eski Bank Asya’nın bulunduğu binada Semerkand Vakfı İl Temsilciliği tarafından kermes açılmıştı. Mekan konusunda İzmit Belediyesi'nden izin alınarak kurulan kermesin gelirlerinin Başiskele’de faaliyet gösteren Meryem Hatun İkbal Kız Kuran Kursu'nda öğrenim gören 260 öğrencinin eğitimine bağışlanacağı öğrenildi. Gıdadan giyime, kitaptan çeyizlik eşyalara kadar çeşitli ürünlerin indirim uygulanarak satışa sunulduğu kermes, bölge esnafını isyan ettirdi.

 

ESNAF OLARAK ŞİKAYETÇİYİZ

Hem yemek satışı hem de çevreye masa ve sandalye yerleştirilmesi esnafı bezdirdi. Şikayetçi olan esnaf, “Bir vakıf kermes yapıyor. 8 gündür meyve, sebze, yiyecek, içecek hatta çiçek bile satıyorlar. E tabi bu durumda da bizim satışlarımız düştü. Esnaf olarak şikayetçiyiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem