17 Ağustos 2019 Cumartesi
Bellona

Baştan ve Gençtürk başvuru dilekçelerini sundu

Baştan ve Gençtürk başvuru dilekçelerini sundu
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İzmit’te İzmit Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığı için görevlerinden istifa ederek ilçe başkanına başvuru dilekçelerini sunan Mehmet Baştan ve Mehmet Nazım Gençtürk, “El birliği ile İzmit’i alacağız, bize inanın” dediler

CHP’de belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru süresi 19 Ekim’de doluyor. Geçtiğimiz günlerde meclis üyeliği için istifa eden CHP İzmit İlçe Yöneticisi Mehmet Baştan ve CHP İzmit İlçe Sekreteri Mehmet Nazım Gençtürk, önceki akşam ilçe binasına gelerek meclis üyeliği aday adaylığı başvuru dilekçelerini İlçe Başkanı Hakan Çakar’a sundular. İlçe binasında düzenlenen toplantıya İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da katılım sağladı.

AÇIKLAMA (2)

KENTİ YÖNETMEYE TALİBİZ

Toplantıda ilk konuşan İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Nazımla hemen hemen 3 sendedir iki dönem yönetimde beraber tanıştık. Kendileri İzmit belediye meclis üyeliğine aday adayı oldular. Çıktıkları yolda başarılar diliyorum. Onların tabiri ile kenti yönetmeye talibiz. Kendilerinin bu yolda başarılı olacağına inanıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

ŞAHSİ HIRSLARIM OLMADI

Ardından aday adayı Mehmet Baştan, “Bu onurlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Ben bu partide 1988’den beri partinin çeşitli kademelerinde görev aldım. Ben görevlerde bulunduğum süre içerisinde şahsi hırsım olmadı. Hep görev verildi. Bu görevi de başarılı bir şekilde yapacağımıza inanıyorum. Yönetimde bazen kırgınlıklar olmuştur. Benden yana hakkım helal olsun. Bu görevimden istifa ettiğim için, meclis üyeliğine aday olduğum için bu partiyi bırakıp gitmiyorum” şeklinde konuştu.

 

BAŞTAN DİLEKÇE (2)

 

 

EL BİRLİĞİ İLE İZMİT’İ ALACAĞIZ

Ardından aday adayı Mehmet Nazım Gençtürk ise, “Şahsen mutlu, siyaseten umutlu bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadınız. Yağmur yağdığında hayatı felç olmayan bir İzmit umudumuz var. Kenti sanatla yoğrulan bir İzmit umudumuz var. Projeleri ile yüzyılı hedefleyen bir kent umudumuz var. Bize güvenin. Avukatım ama avukatlığımı siyasi bakış açısıyla yoğurduğuma inanırım. Yerel yönetimler okudum aynı zamanda. Bu emeğimi, bilgimi birikimimi belediye meclisinde faydalı olacağıma inanıyorum. Bu yol bizim yolumuz. El birliği ile İzmit’i alacağız. Aydınlık bizimdir” ifadelerine yer verdi.

 

GENÇTÜRK DİLEKÇE (1)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem