18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

MHP Dilovası İlçe Teşkilatı görevden alındı

MHP Dilovası İlçe Teşkilatı görevden alındı
Siyaset Yazdır

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç ve yönetiminin eylem ve söylemlerinin Yenikapı ruhu ve Cumhur İttifakı’na zarar verdiği gerekçesi ile görevden alındığını duyurdu

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, akşam saatlerinde yazılı yaptığı bir açıklamayla Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç ve yönetiminin görevden el çektirildiğini duyurdu. Ünlü, açıklamasında “Çok değerli basın mensupları tarih itibarı ile MHP Kocaeli İl Başkanlığının inceleme ve çalışmaları sonucu MHP Dilovası ilçe başkanı ve yönetimi görevden el çektirilmiştir. Dilovası ilçe teşkilatının MHP’nin kurumsal yapısına zarar veren eylem ve söylemleri, Yenikapı ruhu ve Cumhur İttifakına zarar veren eylem ve söylemlerinden dolayı görevden alınmışlardır. Yeniden yapılanma çalışmaları ilgili teşkilat başkanlığımız tarafından başlatılmıştır. Görevden alınan ilgili kişilerin yönetimsel anlamda hiç bir bağları kalmamıştır. Tüm Kocaeli ve Dilovası kamuoyuna dava arkadaşlarımıza duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem