14 Kasım 2018 Çarşamba

Temel Siyasi Eğitimi konusu anlatıldı

Temel Siyasi Eğitimi konusu anlatıldı
Siyaset Yazdır

CHP Parti Okulu eğitimleri Kocaeli İl Örgütü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İki gün boyunca sürecek olan eğitimlerde Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi konusu anlatıldı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 81 ilde sürdürdüğü Parti Okulu eğitimleri Kocaeli İl Örgütü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 12-14 Ekim tarihleri arasında Kocaeli İl Örgütü binasında düzenlenen eğitimlere Sakarya ve İstanbul’dan da katılım gösterildi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Parti Okulumuz bizim en önemli değerlerimizden birisidir. Tatilinde feragat ederek buraya gelen tüm katılımcılara ve eğitmenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

ÜYELERİN TEMEL SİYASİ EĞİTİMİ

CHP Parti Okulu Eğitmenleri Çağlar Akay, Hikmet Koçoğlu, Özgür Çelik, Coşkun Sunar, Dilşad Hasret Haczeyni, Ekrem Özdemir, Dilesen Karataş ve CHP Kocaeli İl Eğitim Sekreteri Seyfettin Kılınç’ın yönetiminde gerçekleştirilen programda katılımcılar “Üyelerin Temel Siyasal Eğitimi” başlığı altında belirlenen konuları tartıştı. Yaklaşık 25 kişinin katıldığı eğitimlerin sonunda genel değerlendirme yapıldı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
pirelli başsağlığı mobesko Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM murat yıldız aday adayı konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu