16 Ekim 2018 Salı

Anneler Derneği tanıtıldı

Anneler Derneği tanıtıldı
Güncel Yazdır

Sosyal medya üzerinden örgütlenen ve kısa bir süre önce de dernekleşen Kocaeli Anneler Derneği’nin tanıtım toplantısı gerçekleşti

Kısa bir süre önce sosyal medya üzerinden örgütlendikten sonra dernekleşen Kocaeli Anneler Derneği’nin tanıtım toplantısı gerçekleşti. Programa; Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nun eşi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve çok sayıda davetli katıldı.


YÜZLERCE ANNENİN DESTEĞİYLE
Programda açılış konuşması yapan Kocaeli Anneleri Dernek Başkanı Hande Kaya, “Bugün burada bizlerle birlikte olmanız bizim için çok önemli ve değerli. Destekleriniz bana ve tüm çalışma arkadaşlarıma motivasyon kaynağı. Biz de bir annenin gözyaşından bir annenin kalp burukluğundan ve çocuklarına yetememesinden çıktık yola. Bu yola devam ederken büyüdük büyüdük yüzlerce annenin destek verdiği bir dernek haline geldikçe dernek olduktan sonra biliyoruz ki üzerimizdeki yük çok fazla.


“ANNE KOŞULSUZ SEVGİDİR”…
Kocaeli’de değil Türkiye’de annelerin ve kadınların farkını ortaya kayacağımıza inanıyorum. Bize bu yolda destek verdiğiniz için teşekkür ediyoruz.” dedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, “Anne koşulsuz sevgidir. Ben bir müjde vermek için geldim buraya. Başkanımızın selamları ile geldim, sizlere bir yer tahsisi etti” diyerek Kocaeli Anneler Derneği üyelerini ve destekçilerini sevindirdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr