26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Kullanılmış jiletleri çöpe atmayın!

Kullanılmış jiletleri çöpe atmayın!
Güncel Yazdır

İZMİT Belediyesi, eski jiletleri getiren berberlere yeni jilet verecek. Belediyenin Kocaeli Berberler Odası ile ortaklaşa düzenlediği kampanya ile kullanılmış jiletlerin çöpe atılması önlenerek geri dönüşümü sağlanacak

İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Hakan Yıldız ile Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt bir araya gelerek proje hakkında görüş alış verişinde bulundu. Yetkililer, berberlerin kullandıkları jiletlerin çöpe atılmasını önlemek için geçen yıl bir çalışma başlattıklarını hatırlatarak, "İzmit Kent Konseyi'nin de destek verdiği 'jiletler çöpe atılmasın' projesindeki amacımız çöpe atılan jiletler yüzünden çöpte yiyecek arayan hayvanların, geri dönüşümde çalışan ve çöpten kağıt toplayan insanların yaralanmalarının önüne geçmekti. Kocaeli genelinde 340 berber bu projeye destek vermişti. Şimdi de 2 kilogram kullanılmış jilet biriktiren berberlere 100'lü jilet vereceğiz. Bu kampanyasının da büyük ilgi görmesini bekliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr