26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Baran’dan çat-kapı ziyaret

Baran’dan çat-kapı ziyaret
Güncel Yazdır

İlçedeki yaşlıları ziyaret edip hal hatır soran ve meyve sepeti ile çikolata ikramında bulunan ekibe eşlik eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, çat kapı yapılan ziyaretlerde gönül aldı

Körfez Belediyesi, ‘sosyal belediyecilik’ anlayışıyla birçok projeyi hayata geçirirken, ilçedeki yaşlıları da unutmuyor. Belediye Başkanı İsmail Baran’ın talimatı ile ilçedeki yaşlıları sık sık ziyaret eden Körfez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, gönül alıyor, hal hatır soruyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalara, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da katıldı.

 

ASLA YALNIZ DEĞİLLER

Ziyaretler kapsamında kapısı çalınan yaşlı vatandaşlar önce şaşkınlık yaşasa da duydukları mutlulukları gizleyemedi. Başkan İsmail Baran, ekibin belirli program çerçevesinde yaşlılarımızı ziyaret edip, onlara hal hatır sorduğunu belirterek, “Yaşlılarımız bizler için önemli. Onların yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

GEÇMİŞİN SİGORTASI

Başkan Baran, “Geleceğimizin teminatı gençlerimize verdiğimiz önemi, geçmişimizin sigortası, bilgi ve tecrübeleriyle bizlere rehber olan yaşlılarımıza da göstermeli, onları el üstünde tutmalıyız” dedi. Oldukça renkli görüntülere sahne olan ziyaretlerde yaşlı vatandaşlar da Başkan İsmail Baran’a teşekkür etti, “Çok duygulandık. Gerçekten bizlerin düşünülmesi ve bu sürpriz ziyaret bizleri mutlu etti” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr