26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

60 Evler’de hırsızlık

60 Evler’de hırsızlık
Asayiş Yazdır

Haber

Geçtiğimiz gün sabaha karşı 05.09 ile 05.13 arası İzmit 60 Evlerde bulunan bir markete hırsızlar girdi

Geçtiğimiz gün sabaha karşı 05.09 ile 05.13 arası İzmit 60 Evlerde bulunan bir markete hırsızlar girdi. Marketteki sigara reyonunda bulunan sigaraları çalan iki hırsız ayrıca kasadaki tüm paraları da alıp dükkandan çıktılar. Market sahipleri kapıda herhangi bir zorlama olmadığını asma kilitlerin zorlanmadan söküldüğünü belirtiyorlar. Marketin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızların 2-3 dakika içerisinde dükkandan çıktıkları görülüyor.

 

“HIRSIZLAR ARAŞTIRILIYOR”

Soygun sonrasında 10 bin TL’lik zararı olduğunu belirten dükkan sahibi hırsızların bir an önce bulunmasını istediklerini belirterek, “ Hırsızların işgali, üstleri, ayakkabıları, montları, simaları kamerada net bir şekilde bellidir. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından çok hızlı bir şekilde hırsızlar araştırılıyor. Bizim canımız yandı başkalarının canı yanmasın herkese ibret olsun. Alnımızın akıyla didinerek çalıştırdığımız iş yerimizin rızkını kimseye kaptırmayacağız” şeklinde konuştu.

 

İŞTE HIRSIZLIK ANI

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr