20 Haziran 2018 Çarşamba

Sokak hayvanları aç kalmadı

Sokak hayvanları aç kalmadı
Güncel Yazdır

“Körfez'de hiç bir canlı aç kalmasın” sloganı ile çalışmalarını yürüten Körfez Belediyesi, sokak hayvanlarını sahipsiz bırakmadı, birçok noktaya beslenmeleri için yem bıraktı.

Yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına Körfez Belediyesi sahip çıktı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Körfez Avcılar Derneği ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ortaklaşa ilçenin belli noktalarına, sokak hayvanlarının ve kuşların beslenmeleri için yem ve mama bıraktı. Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya ve Körfez Avcılar Dernek Başkanı Recep Kan da ekiplerle birlikteydi.

 

23542

 

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Ekipler, ormanlık alanlar başta olmak üzere birçok bölgedeki noktalara hayvanlar için mama bırakırken, besleme noktalarında tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyan hayvanlar için de veteriner hekim de vardı. Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, Belediye Başkanı İsmail Baran’ın direktifleri doğrultusunda ‘Körfez’de hiçbir canlı aç kalmasın’ sloganı ile çalışma yürüttüklerini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr