20 Haziran 2018 Çarşamba

Emekli personelden Başkan’a veda ziyareti

Emekli personelden Başkan’a veda ziyareti
Emekli personelden Başkan’a veda ziyareti
Güncel Yazdır

Körfez Belediyesi’nde uzun yıllardır hizmet verdikten sonra emekliliğe ayrılan 4 personel, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, uzun yıllar belediyenin farklı birimlerinde görev yaparak emekli olmaya hak kazanan 4 personel; Yalçın Tanı, Metin Çiçek, Habip Kaya ve Ahmet Pekşen’i makamında ağırladı. Ziyarete ayrıca Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ve yönetim kurulu üyeleri; Ertuğrul Çınar, Mehmet Er ve Ergün Tanrıverdi de katıldı.

 

EN BÜYÜK KATKI SİZDEN

Ziyarette konuşan Başkan İsmail Baran, “Alın terleriyle bir ömür veren; Bunun karşılığında ise nasip olan emeklilik hayatına adımlarını atan personelimizi tebrik ediyorum. Uzun süre Belediyemizde halkımıza hizmet ettiniz. Çalışmalarınızla kentimizin kalkınmasına destek oldunuz.

 

BAŞKAN BARAN’A TEŞEKKÜR

Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. İnşallah emeğiniz ve alın teriniz ile kazandıklarınızı aileniz ile mutluluk içerisinde harcarsınız” ifadelerini kullandı. Emekli olan personel ise Başkan İsmail Baran’a birlikte çalıştıkları süre zarfında desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Baran da emekli olan personele hediye takdim etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr