20 Haziran 2018 Çarşamba

SEDAŞ dağıtım direktörü’nden Doğan’a ziyaret

SEDAŞ dağıtım direktörü’nden Doğan’a ziyaret
Güncel Yazdır

Kısa bir süre önce SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğü görevine başlayan Ersan Şentürk, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti

Nazik ziyareti için Ersan Şentürk’e teşekkür edip görevinde başarılar dileyen Başkan Doğan ”enerji sektörü çok önemli bir sektör. Önemli bir görevin başına geldiniz. Sizlerin çalışmalarınızla inanıyorum ki kurumunuzda yeni bir dönem başlayacak. Bölgemizde yaşanan yoğun kar yağışıyla birlikte yaşanan sıkıntılar olunca SEDAŞ, daha da önem arz etti. Sizden önce görev yapan arkadaşlarla da sık sık bir araya geliyorduk.

 

HALKIMIZIN MENFAATİ İÇİN

 Zaman zaman kurumunuza sorunlarla ilgili farklı yaklaşımlarımız oldu. Bazen eleştiriye dönüşen bu yaklaşımlarımız tamamen kurumsal olup halkımızın menfaati içindir. Benim görevim, halkımızın mağduriyetini dile getirmek, hakkını hukukunu korumaktır. Sizlerin görevi de, kendi kurumunuzun menfaatleri doğrultusunda işlerinizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktır. SEDAŞ, parasını toplamada çok başarılı. Sizin de katkılarınızla kurumunuzun para toplama başarısını hizmette te göreceğiz.

 

YAPILAN HER YATIRIM MİLLETİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN

 Sorunun varlığını kabul etmek, çözümün yarısıdır. Sizle olan sohbetimiz bazı sorunların varlığının herkes tarafından görülmesi ve sorunların çözülmesi açısından önemli. Özellikle vatandaşlarımızın birebir hayatını etkileyen konularda biraz hızlı hareket edip, gerekli düzenlemelerin ve yatırımların yapılması çok önemli. Önceden yapılmayan yatırımlar sonradan daha büyük maliyetlere sebep olabiliyor. Vatandaşlarımız için hayati önem taşıyan bu konuyla ilgili bizim yapmamız gereken fedakârlık varsa biz buna her zaman hazırız.  de yapalım. Çünkü bu kurum, bizim ülkemizin kurumu. Yapılan her çalışma ve yatırım milletimize ve ülkemiz içindir.

 

ENERJİYİ EN FAZLA TÜKETEN BÖLGELERDEN BİRİYİZ

 SEDAŞ Dağıtım Drektörü Dr. Ersan Şentürk te” kurum olarak yüzölçümü büyük bir alana hizmet etmesek de en fazla enerji tüketen bölgelerden biriyiz. Hizmet verdiğimiz bu bölgedeki bütün müşterilerimiz bizim için çok kıymetli. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için görevimin başındayım “ şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr