20 Haziran 2018 Çarşamba

“Ülkücüler asker olsun onlar hep başkan”

“Ülkücüler asker olsun onlar hep başkan”
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi seçimlerinin ardından konuşan Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Haklı olanlar kaybetti, güçlü olanlar kazandı. İstiyorlar ki ülkücüler hep özel harekatçı, asker, polis olsun, onlar da başkan” dedi

Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi Seçimleri dün gergin bir şekilde sonuçlandı. Seçimlerin kazananı Metin Geldeş oldu. 41 fakülte temsilcisinin oy kullandığı seçimlerde Metin Geldeş 23 oy, Fahrettin Porsuk 18 oy aldı. Seçimlerin ardından öğrenciler arasında çıkan kavgada 37 öğrenci gözaltına alınmış ancak akşam saatlerinde serbest bırakılmıştı. Daha önce yaptığı açıklamada, seçimlerin iptal edilmesinde iktidarın parmağı olduğunu iddia eden Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir gazetemize yaptığı açıklamada, “Bir Türk Milliyetçisi olarak üzgünüm.Haklı olan kaybetti, güçlü olan kazandı. Ben duruşu ve çabasından dolayı Ülkü Ocağı Başkanımız Melikşah Taşkın’ı ve gönlümüzün başkanı Fahrettin Porsuk’u ve emeği gayreti olan tüm öğrenci kardeşlerimi yürekten kutluyorum, bence Ülkücüler konseyi kaybetmiş gönülleri kazanmıştır” dedi.

 

ÜLKÜCÜLER POLİS OLSUN, ONLAR HEP BAŞKAN

Demir, “Kocaeli üniversitesinde seçimin iptalinden sonra AK Parti tüm gücünü kullanmış ve maalesef iptal ettirdikleri seçimi kazanmışlar, bir Türk Milliyetçisi olarak üzgünüm, Ülkü Ocağı Başkanımız Melikşah Taşkın ve tüm ülkücü kardeşlerimiz büyük bir mücadele ve emek vermiştir, istenen galiba şu; ülkücüler polis olsun, özel harekatçı olsun, asker olsun, onlar hep başkan, müdür, amir. Ülkücüler hep vatan için en riskli görevleri icra etsin ama hizmet edip halka kendilerini ve niteliklerini gösterebilecekleri görevlerde olmasın. Müsaade edin de bir kez de ülkücü kadrolar hizmet etsin ve bir kesimin tekelindeki üniversitemizi birleştirsinler” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr