23 Nisan 2018 Pazartesi

"Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur"

Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur
Güncel Yazdır

Haber

KOÜ Öğrenci Konsey Seçimlerinin ardından bir konuşma gerçekleştiren Başkan Metin Geldeş, “Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur. Bizler öğrenci kimliğimizle ön planda olmalıyız.Bu süreçten sonra tüm temsilci arkadaşlarımızla bir araya gelerek aradaki soğukluğu gidermek istiyoruz” dedi

KOÜ Öğrenci Konsey Seçimlerinde başkanlığa seçilen Metin Geldeş yaptığı açıklamada, “ Seçimler gergin bir ortamda geçti. İstemediğimiz hadiseler yaşandı. Ülke olarak o kadar zor  günlerden geçiyoruz ki gönül isterdi ki bu tarz şeyleri enerjimizi böyle şeylere harcamayalım. Ama tarih bizi beraber yürüdüğümüz arkadaşlarla karşı karşıya getirdi. Gönül istiyor ki bundan sonraki gerginlikler tamamen rafa kaldırılsın, arkadaşlarımızla tekrar bir araya gelelim. Bu süreçte kimlerin gönlünü kırdıysak, kimlerin kalbini kırdıysak, hepsinden özür diliyorum. Bizlere haklarını helal etsinler” dedi.

 

TOPLU (4)

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Bu süreçte özellikle bizden desteklerini esirgemeyen tüm kardeşlerime teşekkür ederim diyen Geldeş, “Derslerinden, sınavlarından vazgeçtiler. Sonucun üniversitemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğrenciliğin ben ideolojisi yoktur. Bizler öğrenci kimliğimizle ön planda olmalıyız.Bu süreçten sonra tüm temsilci arkadaşlarımızla bir araya gelerek aradaki soğukluğu gidermek istiyoruz. Tekrar ortak paydada buluşup güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

 

İŞTE METİN GELDEŞ’İN YÖNETİMİ

KOÜ Öğrenci Konseyi Başkanı seçilen Metin Geldeş’in yönetim kurulu, Dürdane Merve Yılmaz, Muhittin Büyük, Ahmet Burak Özyurt, Onur Kından, Emre Erdoğan, Derya Topal, Mehmet Akçin ve Şevval Özarslan’dan oluştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 23 Nisan Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Dilovası 23 Nisan Veral 23 Nisan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi