26 Mayıs 2018 Cumartesi

Sevde Hilal Şeker, Çintimar'dan ödülünü aldı

Sevde Hilal Şeker, Çintimar'dan ödülünü aldı
Spor Yazdır

Gençlik Kamplarının kız dönemleri arasından bilgisayar ortamında yapılan çekilişle ilimizden bu ödülü almaya hak kazanan Sevde Hilal Şeker, ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar'dan teslim aldı.

Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan ve Gençlik Kampları Dairesince son derece önemsenen “Ödüllü Memnuniyet Anketi”, 2016 yılı için de net bir tablo ortaya koydu. Gençlik Kampları adına hangi konularda her şeyin yolunda gittiğini ve hangi noktalar üzerinde biraz daha yoğunlaşılması gerektiğini gösteren anket sonuçlarına göre kampların kampçıların gözünden başarı oranı 5 üzerinden 4,22 olarak belirlendi.Bir sonraki yılın planlamasında da büyük önem taşıyan ödüllü memnuniyet anketini doldurarak kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağlayan gençler arasından yapılan çekilişle ödül almaya hak kazanan kampçılarımız da belirlendi ve böylelikle memnuniyet anketi ödülleri sahiplerini bulmuş oldu. 

 

ÇEKİLİŞTE ÖDÜL ALANLAR
Gençlik Kamplarının kız dönemleri arasından bilgisayar ortamında yapılan çekilişle ödül almaya hak kazanan isimler; Sevde Hilal Şeker (Kocaeli), Fatma Nur Soylu (Nevşehir), Ayşe Nur Eslem Kara (Karaman), Nevragül Geçkil (Sivas), Hatice Kübra Kabalcı (Kırşehir), Zeynep Sude Şahin (Amasya), Emine Doğanay (Konya), Yeşim Cebeci (Edirne) ve Kübra Nur Harmancı (Çankırı) oldu. Erkek dönemleri arasından yapılan çekilişle ise Kadir Yatmaz (Muş-Malazgirt), Sadık Karaaslan (Çankırı), Hakan Şahin (Trabzon), Furkan Doğan(Ankara), Vefa Başboğa (Ağrı), Enes Samed Hançer (Kahramanmaraş), Engin Deniz Tekşen(Aydın), Mehmet Ali Keser (Şanlıurfa) ve Fethi Eroğlu (Kayseri) ödül almaya hak kazandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr