26 Mayıs 2018 Cumartesi

KOBİDOS’ta Başkan Cengiz Anaç oldu

KOBİDOS’ta Başkan  Cengiz Anaç oldu
KOBİDOS’ta Başkan  Cengiz Anaç oldu
KOBİDOS’ta Başkan  Cengiz Anaç oldu
Spor Yazdır

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri geçtiğimiz günlerde yaptığı kongre ile yeni yönetimini belirledi. KOBİDOS’ta tek liste ile gidilen seçimde Cengiz Anaç başkanlığa seçildi.

İl genelinde 180 dolayında sporcusu bulunan KOBİSDOS bisiklet, triatlon, karate ve dağcılık branşlarında faaliyet gösteriyor. Üç yılda bir yapılan Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü’nün 2. Olağan Genel Kurulu 10 Ocak 2017 tarihinde Şehit Polis Recep Topal Spor Salonu’nda yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde divan kurulu başkanlığını dernek eski başkanı aynı zamanda Bisiklet İl Temsilcisi olan Mehmet Bozdemir üstlendi.

 

"ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Olağan Genel kurulda üyeler gündem gereği 2014-2015-2016 yıllarına ait bütçeleri okuyarak oy birliği ile ibra etti. Kongrede KOBİSDOS üyeleri Cengiz Anaç başkanlığındaki yeni yönetime 3 yıllığına görev verdi. Dilek ve temennilerde konuşan eski Başkan Mehmet Bozdemir, “İl Temsilcisi olarak da görev yaptığım bisiklet sporunun ilimizde gelişmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Yeni yönetimde görev alan arkadaşlarımıza da başarılar dilerim” dedi.

 

"HERKESİN DESTEK VERECEĞİNE İNANCIM TAM"

Bayrağı devralmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Anaç, “Bugüne kadar bisiklet ve doğa sporu sevenlerin buluşma adresi olan bu kulübe katkı ve emek veren KOBİDOS üye ve yöneticilerine öncelikle teşekkür ederim. Üyelerimizin tavsiye ve önerilerini dikkate alarak el birliği ile kulübümüzün ismini daha çok duyurmayı hedefliyoruz. Bu anlamda yeni projelerimizle başarı çıtamızı yükseltmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Buna herkesin destek vereceğine inancım tamdır” dedi.

 

YÖNETİM ASIL ÜYE
1 ) Cengiz Anac
2 ) Nurten Aktaş
3 ) Sinan Pestil
4 ) Ali Osman Kanyılmaz
5 ) Mehmet Ali Asan

 

YÖNETİM YEDEK ÜYE
1 ) Aykut Kalkan
2 ) Ramazan Aydemir
3 ) Erol Seyhan
4 ) Adnan ÖZZAİM
5 ) Ferruh Simsek

 

DENETİM ASIL ÜYE
1) Aydın YAVUZ 
2) Hakan AKOL
3) Tuğberk Atar

 

DENETİM YEDEK ÜYE
1) Murat Çağlayan
2) Yıldıray Yıldız
3) M.Egemen CANDAN

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr