23 Mayıs 2018 Çarşamba

"Anayasa değil Onayasa"

Anayasa değil Onayasa
Siyaset Yazdır

Haber

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, TBMM’de görüşülen anayasa değişikliği teklifi ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden “Mecliste Anayasa değil Onayasa yapılıyor” şeklinde paylaşımda bulundu

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde anayasa değişikliği teklifi görüşmeleri devam ediyor. Meclis Genel Kurulu’na sunulan anayasa değişikliği teklifi üzerine dört siyasi parti arasında kimi zaman tartışmalar yaşanırken vekiller arasında gerginlik de doruklara çıkıyor. Anayasa değişikliğinde yer alan maddeler ve getirilmek istenen Başkanlık sistemine hayır diyen ana muhalefet partisi CHP’den de bazı vekiller sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla gündeme damga vuruyor.

 

ANAYASA DEĞİL ‘ONAYASA’

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar da meclisin renkli isimleri arasında yer alıyor. CHP’li Vekil Akar, Twitter hesabı üzerinden yaptığı “TBMM’de Anayasa yapılmıyor. Halkın bir kişiyi seçtiği bir kişinin herkesi seçtiği ONAYASA yapılıyor” şeklindeki paylaşımıyla yine çok konuşulmaya başladı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr