28 Mayıs 2018 Pazartesi

O ankete yoğun ilgi

O ankete yoğun ilgi
Güncel Yazdır

Haber

Twitter’da yer alan Kamudan Haber sitesinin 4 Ocak’ta başlattığı “Hangi Sendika Başkanını Beğeniyorsunuz” konulu ankete 11 bin 868 kişinin katıldığı görülürken Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı da tüm üyelerini ve dostlarını ankette oy kullanmaya davet etti

Twitter üzerinde Kamudan Haber sitesi ‘kamudanhaber’ kullanıcı adıyla “Hangi Sendika Başkanını Beğeniyorsunuz” konulu bir anket yapmaya başladı. 4 Ocak tarihinde başlatılan ankete şu ana kadar 11 bin 868 kişinin katılım sağlayarak oy kullandığı görüldü. Ankette ise ülkemizde faaliyet gösteren dört sendikanın genel başkanı yer alıyor. Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 No’lu Şube Başkanı Yaşar Şanlı da tüm üyelerini ve dostlarını ankete katılmaya davet etti.

 

ANKETTE YER ALAN İSİMLER

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Kamu Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, KESK Genel Başkanı Lami Özgen, Birleşik Kamu İş Genel Başkanı Hasan Kütük.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr