28 Mayıs 2018 Pazartesi

2017 proje yılı olacak

2017 proje yılı olacak
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle birlikte yapılan hizmetlerin değerlendirmesini yaptı.

Göreve geldiği günden itibaren her ay başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle bir araya gelerek bir önceki ay yapılan çalışmaları masaya yatıran ve  hedefler belirleyen Başkan Doğan, yılın son toplantısında 2016 yılını değerlendirip 2017 yılında yapılacak projeleri görüştü.

Belsa’da gerçekleşen toplantıda bütün müdürlükler 2016 yılındaki faaliyetleri hakkında Başkan Doğan’a ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. Doğan, bu toplantıların iş performansını olumlu yönde etkilediğine dikkat çekerek “ marka bir şehir oluşturabilmenin yolu, hızlı ve kaliteli hizmetten geçer. Belediyemizdeki tüm birimlerin sürekli kendilerini yenilemeleri, hedef yükseltmeleri ve daha kısa sürede daha çok üretim yapabilme yeteneğini kazanmaları gerekir. Çok kısa sürede ekip olmayı başardık ve ülkemizde örnek projelere ve başarılara imza attık.  

 

"DAHA FAZLA GAYRET GÖSTERECEĞİZ" 

Ekip ruhuyla ortaya çıkan bu başarıda katkısı olanlara teşekkür diyor, şehrimizle ilgili hedeflerimize ulaşabilmek için sizlerden daha fazla gayret göstermenizi diliyorum. İzmit Belediyesi olarak 2016 yılını hizmet bakımından dolu dolu geçirdik. Ne yazık ki ülke olarak çok acı olaylar yaşadık. Çok büyük tehditler ve oyunlarla  karşı karşıya kaldık. Millet olarak 2017’de çok daha enerjik olmalıyız. Ülkemiz üzerine oynanan oyunları daha çok çalışarak bozmalıyız.  Birlik beraberliği her şeyin üstünde tutmalıyız. Kişisel istek, arzu ve menfaatlerimizi bir kenara bırakıp milli menfaatlerimiz üzerine odaklanmalıyız.

 

MİLLETİN KURUŞUNU KAPTIRMADAN HİZMETE DEVAM 

2017 yılında en büyük hedefimiz yine şehrimizdeki insanların hakkını hukukunu koruyarak, kuruşunu kimseye kaptırmadan, siyasi bir ayrım yapmadan herkese en güzel hizmetleri vermektir. Yeni yıl, başlattığımız projelerin tamamlandığı, yeni projelerin de hayata geçirildiği bir yıl olacaktır. Kültür Tepesi, 2.Etap Projesi, Kapanca Sokak, Akçakoca Meydanı, Deprem Müzesi, Sanal Gerçeklik Küresi, Cedit Mahallesi Kentsel Dönüşüm, Aquapark, Bisiklet yollarının 3.etabı, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıtı ve Parkı, Üniversiteli Pazarı, öğrenci yurdu, kapalı pazarlar, mahalle konakları, kültür ve gençlik merkezleri gibi sayısız projelerin yer aldığı hizmetlerle dolu bir yıl daha olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr