22 Haziran 2018 Cuma

Sarıbay’dan KOGACE’ye ziyaret

Sarıbay’dan KOGACE’ye ziyaret
Güncel Yazdır

Haber

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür ve İl Yönetimi ile birlikte Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

CHP İl Örgütü, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulunarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Medya Evi’nde gerçekleşen ziyarette CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İl Yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür ve yönetimi yer alırken CHP’lileri Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un yanı sıra Cemiye Başkan Yardımcısı Mevlüt Soysal ve yönetimi karşıladı.

 

SDGDFHJGJ

 

‘TOPLUMUN KILCAL DAMARLARI’

Sohbet havasında geçen ziyarette ilk konuşan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Her zaman söylediğim gibi gazeteciler, biz siyasilerin ve toplumun kılcal damarlarıdır. Ama artık ülkemizde gazetecilik mesleğini yapmak gittikçe zorlaştı. Bu anlamda tüm baskılara, engellemelere rağmen gazetecilik mesleğini icra eden tüm gazeteci arkadaşlarımızın gününü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 

SFDG

 

‘PİŞMANİYEDEN SONRA EN BÜYÜK DEĞERİMİZ’

Ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KOGACE Başkanı Çetin Gürol ise, “Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak bizler, kentimizde gazetecilik mesleğini yükseltmek, daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İzmit’te pişmaniyeden sonra en çok sahip çıkılması gereken değerlerden biri 16 Ocak Basın Onur Günü’dür. Sizleri de 16 Ocak Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz Basın Onur Günü’ne davet ediyoruz” şeklinde konuştu. Daha sonra İl Başkanı Sarıbay, KOGACE Başkanı Gürol’a çikolata hediye etti. 

 

11111111111

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr