20 Haziran 2018 Çarşamba

"3 erkek ne yapıyordunuz?"

3 erkek ne yapıyordunuz?
Siyaset Yazdır

Dün mecliste anayasa değişikliğine ilişkin yapılan oylamada AK Partili vekillerin gizliliği ihlal ettiğini söyleyen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, "3 erkek bir kabinde ne yapıyordunuz? 3 AKP'li vekilin bir kabinde birlikte ne yaptığını milletimizin bilmeye hakkı vardır." dedi.

"MİLLETİMİZİN BİLMEYE HAKKI VAR"

Mecliste yapmış olduğu konuşmasına bir fıkra ile başlamak isteyen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, "Okul tuvaletinde birlikte sigara içen 3 erkek öğretmenine yakalanır. Öğretmen 3 erkek öğrenciye sorar: "Siz içerde sigara mı içiyordunuz?" Öğrencilerden biri, "Hayır hocam" diye cevap verir. Öğretmen tekrar sorar, "Sigara içmiyorsanız 3 erkek bir kabinde ne yapıyordunuz?" Bu sefer diğer erkek öğrenci, "Hocam vallahi sigara içiyorduk" diye itiraf eder. Şimdi soruyorum dün ki oylama da aynı kabinde birlikte oy kullanan 3 erkek AKP'li vekiller eğer,  "Birlikte oy kullanmıyorduk. Vallahi anayasayı ve gizliliği ihlal etmiyorduk" diyorsanız 3 erkek bir kabinde ne yapıyordunuz? 3 AKP'li vekilin bir kabinde birlikte ne yaptığını milletimizin bilmeye hakkı vardır" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Üst Grup Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr