26 Mayıs 2018 Cumartesi

İsa Taş’dan Bizim Yaka’ya ziyaret

İsa Taş’dan Bizim Yaka’ya ziyaret
Güncel Yazdır

Haber

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş ve Körfez Belediyesi Basın Yayın Müdürü Aslı Kuş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyarette bulundu

TEK TEK KUTLADI

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş ve Basın Yayın Müdürü Aslı Kuş gazetemize ziyarette bulundu. Ziyarette gazetemiz çalışanlarının Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Taş, dürüst ve ilkeli yayınları dolasıyla gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray’a teşekkür etti. Dürüst yayıncılığa herkesin ihtiyacı olduğunu belirten Taş, tüm personlle tek tek tokalaşarak gazeteciler günlerini kutladı. Ziyarette Bizim Yaka Genel Yayın Yönetmeni Hayrullah Demiray’ın dışında,  Genel Koordinatör Çetin Gürol, Bizim Yaka Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ozan Özgenç ve Yayın Koordinatörü Mevlüt Soysal, Köşe Yazarımız Galip Ataman da hazır bulundu. 

 

_DSC7113

 

_DSC7110

_DSC7114

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr