26 Mayıs 2018 Cumartesi

Okul aile birliğinden Yıldırım'a ziyaret

Okul aile birliğinden Yıldırım'a ziyaret
Güncel Yazdır

Karamürsel Anadolu Lisesi Müdürü ve Okul Aile Birliği Yönetimi, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Karamürsel Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarete, Karamürsel Anadolu Lisesi Müdürü Hamit Sığırcı, Okul Aile Birliği Başkanı Neşe Erdoğan ve Okul Aile Birliği Yönetimi katıldı.

Okul Müdürü Hamit Sığırcı ve Okul Aile Birliği Yönetimi Karamürsel Anadolu Lisesi’ne Karamürsel Belediyesince yapılan 670 m2 çatı izolasyon çalışması ve okula yapılan tüm yardımlar için ve daima maddi ve manevi yanlarında olduğu için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ettiler.

Okul Aile Birliği Yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a çiçek takdim ederek, hatır fotoğrafı çektirdiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM HAURA CAFE Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr