19 Mart 2018 Pazartesi
Global Medya

“Bu vatan, bu bayrak hepimizin”

“Bu vatan, bu bayrak hepimizin”
Güncel Yazdır

Sivil toplum kuruluşlarını ağırlayan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Düşmanlarımız karşısında dimdik ayakta durarak ülkemizin ilerlemesi ve büyümesi için elimizden gelenin daha fazlasını yapmalıyız” dedi

STK’LARDAN BAŞKAN BULUT’A ZİYARET

Türk Kızılay Derneği Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek, yönetim kurulu üyeleri Şengül Karagöz, İbrahim Pay, Derince Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Sargın ve yönetim kurulu üyeleri, 19 Mayıs Lisesi Okul Müdürü Osman Yalnız, okul aile birliği, Fatih Mahalle Muhtarı Şenay Mengünoğul, S.S 5 No'lu Şehir İçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Öztürk, Derince Otobüsçüler Başkanı Niyazi Yağız, Kocaeli Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim ve Derince Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Durmuş Yıldırım, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’u makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretlerde sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yapan Başkan Bulut, “Sivil toplum kuruluşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin içeride ve dışarıda nasıl bir mücadele verdiğini hep birlikte görüyor ve yaşıyoruz. Bu anlamda STK’larımıza da büyük görevler düşüyor. Vatanımız, bayrağımız ve milletimiz için çalışmalarımıza tüm gayretimizle devam etmeliyiz” dedi.

 

“YAŞANANLARDAN DERS ÇIKARMALIYIZ”

İslam coğrafyasında gelinen noktanın en ince ayrıntısına kadar analiz edilmesi gerektiğini belirten Başkan Bulut, “Yaşanan hain terör olaylarından ders çıkarmalıyız. Milletimiz artık ülkemize yapılan bu saldırıların arkasında kimin olduğunu açıkça görüyor. Türkiye eski Türkiye değil. Artık hiçbir düşman gücüne geçit vermeyeceğiz. Allah’ın izniyle devletimizin üstün mücadelesiyle terörün kökünü kurutacağız. Ülkemiz bugün Suriye’de, Irak’ta yaşanan hadiselerin hedefinde. Bunun bilincinde olmalıyız. Oynanan oyunları ancak birlik olursak bertaraf edebiliriz. Düşmanlarımız karşısında dimdik ayakta durarak ülkemizin ilerlemesi ve büyümesi için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için hep birlikte mücadele edeceğiz. Bu noktada sivil toplum kuruluşlarımız da gerekli çalışmaları yaparak halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde bu bilinç doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeli. Çünkü günümüzde şeffaf yönetim anlayışıyla ülkemizi, ilimizi ve ilçemizi hep birlikte yönetiyoruz. Bu vatan, bu bayrak hepimizin” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
KOTO İDEV İLAN Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Nesibe Aydın Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ BasiskeleSanayi konak_dr Aytaş Şömine